Biuletyn Informacji Publicznej Starostwo Powiatowe w Ostrowie Wielkopolskim
Artykuł: WŁADZE POWIATU

WŁADZE POWIATU

Przewodniczący Rady Powiatu Ostrowskiego

  1. Andrzej Leraczyk

Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Ostrowskiego

  1. Karolina Dera-Szymańska
  2. Grzegorz Finke

Zarząd Powiatu Ostrowskiego

Przewodniczący Zarządu Powiatu Ostrowskiego

  1. Paweł Rajski

Wiceprzewodniczący Zarządu Powiatu Ostrowskiego

  1. Roman Pacholczyk

Członkowie Zarządu Powiatu Ostrowskiego

  1. Marek Ewiak 
  2. Aleksandra Kierstein
  3. Jerzy Łukasz Walczak

Radni Powiatu Ostrowskiego

  1. Karolina Dera-Szymańska
  2. Marek Ewiak
  3. Grzegorz Finke
  4. Damian Grądzielewski
  5. Dorota Hurna
  6. Władysław Jaśkiewicz
  7. Aleksandra Kierstein
  8. Andrzej Knopiński
  9. Józef Kozan
  10. Andrzej Leraczyk
  11. Leszek Michalak
  12. Ewa Mielczarek
  13. Mirosław Nowacki
  14. Sylwia Nowicka
  15. Roman Pacholczyk
  16. Dariusz Pryczak
  17. Paweł Rajski
  18. Kasper Smektała
  19. Katarzyna Spiżak
  20. Grzegorz Szubert
  21. Barbara Szymanowska
  22. Ryszard Taciak
  23. Maria Tomaszewska
  24. Józef Wajs
  25. Jerzy Walczak
  26. Piotr Walkowski
  27. Michał Wilczura
  28. Arkadiusz Wojtczak
  29. Tomasz Ziąbka

Komisje Rady Powiatu Ostrowskiego

Komisja Rewizyjna

  1. Józef Kozan – Przewodniczący komisji,
  2. Andrzej Knopiński,
  3. Mirosław Nowacki,
  4. Sylwia Nowicka,
  5. Barbara Szymanowska,
  6. Józef Wajs,
  7. Piotr Walkowski.

Komisja Budżetu, Finansów i Mienia Powiatu

  1. Ewa Mielczarek – Przewodnicząca komisji,
  2. Marek Ewiak,
  3. Dorota Hurna,
  4. Aleksandra Kierstein,
  5. Dariusz Pryczak,
  6. Paweł Rajski,
  7. Katarzyna Spiżak,
  8. Barbara Szymanowska,
  9. Ryszard Taciak,
  10. Jerzy Walczak

Komisja Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego

  1. Andrzej Knopiński – Przewodniczący komisji
  2. Marek Ewiak,
  3. Grzegorz Finke,
  4. Władysław Jaśkiewicz,
  5. Leszek Michalak,
  6. Sylwia Nowicka,
  7. Kasper Smektała
  8. Józef Wajs,
  9. Arkadiusz Wojtczak,

Komisja Edukacji, Kultury i Sportu

  1. Katarzyna Spiżak - Przewodnicząca komisji,
  2. Karolina Dera – Szymańska,
  3. Damian Grądzielewski,
  4. Aleksandra Kierstein,
  5. Józef Kozan,
  6. Andrzej Leraczyk,
  7. Dariusz Pryczak,
  8. Kasper Smektała
  9. Grzegorz Szubert,
  10. Michał Wilczura.

Komisja Zdrowia i Polityki Społecznej

  1. Tomasz Ziąbka – Przewodniczący komisji
  2. Karolina Dera-Szymańska,
  3. Dorota Hurna,
  4. Leszek Michalak,
  5. Ewa Mielczarek,
  6. Roman Pacholczyk,
  7. Grzegorz Szubert,
  8. Ryszard Taciak,
  9. Maria Tomaszewska,
  10. Michał Wilczura.

Komisja Rozwoju Gospodarczego i Infrastruktury

  1. Maria Tomaszewska – Przewodnicząca komisji
  2. Grzegorz Finke,
  3. Damian Grądzielewski,
  4. Władysław Jaśkiewicz,
  5. Mirosław Nowacki,
  6. Roman Pacholczyk,
  7. Jerzy Walczak,
  8. Piotr Walkowski,
  9. Arkadiusz Wojtczak,
  10. Tomasz Ziąbka.

 Skarbnik Powiatu

  1. Donata Kupczyk

Sekretarz Powiatu

  1. Mirosław Rychlik
Osoba wytwarzająca/odpowiedzialna: Mirosław Rychlik
Czas wytworzenia: 2016-01-15
Osoba udostępniająca: Adrian Ćwiklak
Czas udostępnienia: 2016-01-15 09:10:34
Podmiot udostępniający: Powiat Ostrowski
Licznik wejść: 10642